Sex Hikayeleri
Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat

Herkese merhaba seks hikayeleri severler. Ben Gökhan 22 yaşında bir gencim. Anlatacağım sex hikaye aslında seks hikaye değil bire bir yaşadığım bir olaydır. Abim ben daha lise yıllarımda iken memleketten ayrılmış ve İstanbulda yaşamaya başlamıştı. Ben de üniversite İstanbul’u kazanınca abimin yanına geldim ve birlikte yaşamaya başladık. Aramız çok iyiydi ve gerçekten de beni çok seviyordu. 2-3 ay kadar bir zaman olmuştu beraber yaşamaya başlayalı abim nişanlanmaya karar verdi. Ben de buna çok sevinmiştim. Zaten evlenince de ben onlarla birlikte yaşayacaktım. Abim yakışıklı bir adamdır. Nişanlısı da gerçekten çok seksi bir kızdı. Daha ilk gördüğümde dibim düştü ama sonuçta abimin nişanlısıydı bu yüzden de elimden bir şey gelmiyordu. Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat

Son zamanlarda abimin nişanlısı sık sık bize gidip gelmeye başlamıştı. Ben de onu her gördüğümde azıyordum. Her ne kadar bu düşüncelerimden utansam da onu sikmek istiyordum. Neyse yine bir gün abim evde yokken nişanlısı geldi. Abime sürpriz yapmak istemiş bu yüzden de sabah erkenden gelmişti. Ben o saatte uyuyordum kapı çalınca kalkıp üzerimde boxerle kapıyı açtım. Tabi kız da beni o şekilde görünce şok oldu. Çünkü sabah olduğu için ereksiyon halindeydim yani yarağım kalkmış haldeydi. Neyse kızı içeriye aldım ve hemen üzerime bir şeyler giymek için odama geçtim. Geri geldiğimde bana bakıp kıs kıs gülüyordu. Ben de neden güldüğünü sordum. Hayırdır senin sikin bana mı kalktı dedi. Bu lafları karşısında gerçekten de çok utanmıştım.

Neyse ben utangaç utangaç otururken kalkıp yanıma geldi ve elini sikime attı. Ben ne yapıyorsun dediğimde ise sus aramızda kalacak diyerek dudaklarıma yapıştı. Ben de karşılık verdim ve deli gibi öpüşmeye başladık. O an olanlara gerçekten de inanamıyordum. Biraz sonra sikimi yerinden çıkardı ve bir süre eli ile okşadıktan sonra başına öpücükler kondurmaya başladı. Gerçekten de şoktaydım ama bir yandan da zevkten havalardaydım. Sonra yarağımı ağzına alarak boğazına kadar sokup çıkarmaya başladı. Ben zevkten resmen kıvranıyordum ve boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Zaten daha fazla da tutamadım ve ağzının içine patladım. Abimin nişanlısının ağzı benim döllerimle doldu.

Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat yazısı ilk önce Seks Hikayeleri, Erotik Hikayeler, Sex Hikaye Oku, Porno Hikaye Oku, üzerinde ortaya çıktı.

Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat sex hikayeleri olarak 2016-08-27 21:59:08 tarihinde sizlerin okuması amacıyla erotik hikayeleri gönderilmiştir. Şayet sende Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat erotik hikayeleri yayınlamak arzularsan arzu ettiğin günde bize gönderebilirsin. Şayet gördüğün erotik hikayeleri kendinden geçmene yardımcı olduysa aşağıdan ivedi bir biçimde yorumla. Böylelikle erotik hikayeleri yazan kişiyi hem neşeli yapmış olacaksın. Hem de güzel ortamlar edinecek, kendini de neşeli yapmış olacaksın.

2016 sex hikayeleri site yönetimi…

Abim Nişanlısı Odama Girince Fırsat Bu Fırsat başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış Ensest Hikayeler kategorisinde, Abim, Bu, Fırsat, Girince, Nişanlısı, Odama, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni Ensest Hikayeler sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir