Sex Hikayeleri
Annem Evdeyken Kız Arkadaşımı Siktim Bölüm 1

Merhabalar dostlar benim adım yürekli, fazlaca yakışıklı sarı saçlı ve mavi gözlü biriyim. Vücüdum ise çok kalitelidir. Sürekli spor yaparak kendimi geliştiririm. O sıralarda tanıştığım bir kız dostum vardı. Devamlı görüşür ve onunla takılırdık. Yeniden sonuna kadar gittiğimiz bir günde takılıyorduk. Içki falan içiyorduk telefon çaldı. Arayan en yakın arkadaşımdı. Ertesi gün onların düğünleri bulunduğunu benim de gelmemi söyledi. Birazcık konuştuktan sonrasında bana takıldığım kızı sordu. Onunla birlikte gelmemi falan söylemiş oldu. Ben durdum kıza döndüm baktım ve tamam dedim geliriz. Orada kız ile beraber tekrar söyleşi etmeye başladık. Içki falan aldık, o günde arkadaşımdan arabayı almıştık. Otomobil ise audi a4’tü. Onu aldığımda aslına bakarsanız kızın dibi düşmüştü. Içkinin de etkisi ile arabanın arasında öpüşmeye başladık. Arabanın el frenini falan indirdim ki rahatça onunla beraber olabileyim. Yiyişmeye başladık.

Tam dudaklarının en derinliklerine kadar birlikte olmaya başlamıştım. Dudakları harika idi, iri ve dolgundu. Sex mevzusunda ne kadar deneyimli bulunduğunu ayrım etmiştim. Biraz daha seviştikten sonrasında bir birimize dil falan atmaya başladık. Artık sıra onunla beraber olmaya gelmişti. Memelerini falan ellemeye başladım. Bir yandan onunla birlikte sevişiyorum bir tandan da onun memelerini elliyordum. Mükemmel bir görünüşe sahip olduğu için de sikim hemencecik dim dik olmaya başlamıştı. Artık oda kıvama gelmişti her yerini elliyor ve oynuyordum. Artık yeter dedi ve kalan içkilerimizi de yudumlamaya başladık. Viski içiyorduk, hepimiz yudumladıkça sevişiyor ve daha fazla zevke geliyorduk. Tam o sırada annem beni aradı. Saat geç olduğundan nerede olduğumu merak etmiş. Ben annem ile her şeyi konuştuğum için yanımda kız var içiyoruz dedim. O da tabi ki durumu anladı ve benim ile beraber kızı eve beklediğini bir oda ayarlayacağını söylemişti. Tamam dedim ve kapattım telefonu, ben kızla birazcık daha sevişiyorduk. Annemin ne dediğini sordu ona söyledim. Durumu anlattığımda birazcık bekledi ve başladık tekrar sevişmeye bu sefer daha da ileri gidecektik bir şisenin altına vurmuştuk. şişe bitmişti ve yeni bir şişe almak için ben arabadan çıktım ve tekele yöneldim.

Annem Evdeyken Kız Arkadaşımı Siktim Bölüm 1 başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2018 Sex Hikayeleri kategorisinde, anne sikiş, annem uyurken sikiştik, kız arkadaşımı siktim, kız arkadaşımın amı, kızı eve atıp siktim, sevgilimi eve attım, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2018 Sex Hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir