Sex Hikayeleri
Annem Evdeyken Kız Arkadaşımı Siktim Bölüm 2

Merhaba dostlar bir önceki olayı yarıda bırakmak mecburiyetinde bırakılmıştım. şimdi ise en zevkli bölümü ile rağmenızdayım. Devamı şu şekilde başlıyor. Sizlere sevgilimden bahsetmek istiyorum. O da aynı şekilde uzun boylu ve çok güzeldi. Memeleri de iriydi benim en sevdiğim şekilde, her neyse bu kadar yeter onunla birlikte arabada idik. Içkilerimiz sonlanmış olduği için ben tekel bayine gittim. Orada bir kaç şişe bira ve bir tanede 35’lik viski aldım. Viskinin üzerine ikişer adet bira içtiğimiz de kafamız olacaktı. Otomobile doğru yöneldiğim de kapının kapalı olduğunu ayrım ettim. Bir kaç kez cama tıklattım kapı açıldı. Siyah cam olduğundan dışarıdan arabanın içi asla gözükmez, arabanın içerisine girdiğim de hülya üstü çıkartmış eteğinin altından kendine mastürbasyon yapıyordu. Güldüm ve eğilip meme uçlarına birer öpücük kondurdum. Giyinmesini söyledim ona, annemin evine gidecektik.

Yola çıktık benim kafa iyi olduğundan çok farklı bir halde kullanıyordum arabayı,hülya birazcık korkuyor gibiydi. Fakat bir halde kapının önüne kadar gittik, arabadan içkileri aldık yavaş yavaş eve çıktık. Gecenin geç saati olduğu için sessizce ilerlemeyi tercih ediyorduk. Eve çıktığımız da başladık mevzuşmaya annem ile beraber söyleşi etmeye başladılar. Annem bana gözleri ile işaret yaptı. Odaya doğru yöneldim 5 dakika sonra da kızı çağırdım. Odaya girdik yatağa doğru yöneldik. Içmeye başladık yine bu sefer kadehi aldım elime ona soyunmasını söyledim. Yavaş yavaş soyunuyordu. Ben kadehi bırakmıştım. Ona yaklaşıp yiyişmeye başladım ve onu soyuyordum. Her neyse bu soyunda üzerine çıktım ve bir şeyler döktüm yani viski döktüm ve onu kızın üzerinde yalamaya başladım. Sonrasında sıra onun bana sakso çekmesine geldi sakso çekmeye başladı ve kısa müddette ağzının derinliklerine kadar boşaldım. Sıra onunla birlikte olmaya gelmişti. Döllü sikimi tekrar yalamaya başladı. Sonrasında sikimi onun amına soktum. Kor şeklinde yanıyordu git gellere devam ettikçe onun çıldırdığını fark ettim. Ondan sonra o boşaldı. Derinliklerine kadar köklediğim de sıra götüne geldi. Götüne girdiğim de oda aynı şekilde sıcacıktı. O gün hem içtik aynı zamanda sabahlara kadar boşaldık.

Annem Evdeyken Kız Arkadaşımı Siktim Bölüm 2 başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2018 Sex Hikayeleri kategorisinde, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2018 Sex Hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir