Sex Hikayeleri
Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim

Seks yapmaya 17 yaşındayken başladım Şu anda 22 yaşında bir kızım ancak normal ilişkilerle tatmin olmamaya başladım. Bu sebepten dolayı da artık seks ilişkilerimde farklı boyutlara çıkmak istiyordum. Okuldan bir arkadaşımla hemen her gün saatlerce sikişiyorduk. Bir gün ona bu durumun artık çok stabil bir hale geldiğini ve sıkılmaya başladığımı söyledim. Arkadaşım da bu durum karşısında grup fikri önerdi bana. Bir gün arkadaşımın evine gittik ve onunla beraber evde dört erkek daha vardı. Bu kez daha farklı bir sek deneyimi beni bekliyordu. Arkadaşım salonun ortasında beni soymaya başladı. Diğer arkadaşlarıysa izliyordu bizi. Tüm kıyafetlerimi çıkardıktan sonra salonda duran diğer erkekler de soyunmaya başladı. bu kadar çok siki ilk kez yan yana görüyordum. hele içlerinden bir tanesinin siki oldukça büyük ve kalındı. Hemen onunla sikişmek için can atıyordum. Sonra hepsi soyunarak dört bir yandan etrafıma dolandılar. Bir yandan müzik çalıyordu. Orada dans etmeye başladım ve erkekler de etrafımda dan ediyorlardı. Sırayla hepsiyle dans ediyordum. Her biri beni kucakladıklarında öpüyor ve memelerim yalayarak ısırıyorlardı. Hepsinin siki kalkıktı. benim gözüm o koca sikteydi hala. Hep beraber fantezi olsun diye bir oyun oynamaya karar verdik. Müzik durduğu anda kiminle dans ediyorsam onunla sikişecektim. Müzik başladı ve biz dans etmeye başladık. Müzik ilk durduğunda sarışın bir çocuğun kucağındaydım. Amımı yaladı ve sikini azıma soktu. sonra yeniden müzik başladı ve bu kez farklı birinin kucağındaydım. Beni havaya zıplatarak sikinin üzerine oturttu ve ayakta biraz sikti. daha sonra müzik durduğunda o büyük siki olan esmer çocuğun kucağında durdum. Ne yapmak istersin diye sordu bana ve o sikin götüme girmesini istedim. Daha sonra halının üzerinde domaldım. Yavaşça götüm girdi. Tüm bedenimde hissediyordum o büyük siki ileri geri gittikçe çığlıklar eşliğinde kendimden geçiyordum. Tüm gece bu şekilde dans ettik ve her biriyle sınırsız bir şekilde sikiştim. daha sonra büyük penisi amıma alırken başka ir penisi de götümden içime aldım. Bu arada diğer geride kalan siklerden bir tanesini de ağzıma alıyordum. Geride kalan diğer iki erkekte sikleriyle tüm vücudumu okşarken göğüslerimi yalayarak ısırıyorlardı. Sekse en çok doyduğum gün bu ilişkiyi yaşadığım gün olmuştu.

Sex hikayeleri:

baba kız sx hikayeleri,grup sikiliş hikayeleri,sex hik grup

Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim sikiş hikayeleri olarak 2017-10-28 15:03:04 tarihinde siz değerli üyelerin zaman geçirmesi maksadıyla tecavüz hikayesi gönderilmiştir. Şayet sizde Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim ensest hikayesi yayınlamak arzu edersen yollamak istediğin günde hikaye yazarlarımıza yazabilirsin. Şayet ziyaret ettiğin ensest hikayeleri seni rahatlattıysa yorum panelinden ivedi olarak cevapla. Bu sayede sikiş hikayesi yollayanı hem neşeli yapmış olacaksın. Hem de seksi arkadaşlıklar bulacak, kendini de bahtiyar yapacaksın.

2017 sikme hikayesi sitesi…

Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış Grup Seks Hikayeleri kategorisinde, 5 kişiyle sikiştim, Anda, Aynı, Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim, erotik seks hikaye, Kişiyle, seks hikaye 2017, sikiştim, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni Grup Seks Hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

“ Aynı Anda 5 Kişiyle Sikiştim ” hikayesine 1 sex yorumu yapılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir