Sex Hikayeleri
Aytenle İnşaatta Bölüm 1 İlk Tanışma

Sex hikayeleri okumak için aes220.com adresinde buluşan değerli ziyaretçiler. İsmim Abdulaziz arkadaşlarım kısaca Aziz diye hitap ederler. Aslen Mardin’liyim. Bir süredir İstanbul’dayım. İnşaatlarda sıva ustası olarak çalışıyorum. Boş kaldıkça telefonumdan internete girip, seks hikayesi okuyorum. İlk başlarda okuduğum sex hikayeleri arasında geçen güncel yaşanmış seks hikayeleri sözüne hiç bir zaman inanmıyordum. Ancak geçen hafta başıma gelen bir olay, günlük yaşamda da bu tarz olayların olabildiğine inanmamı sağladı. Bugün size geçen hafta Beylikdüzü’nde bir inşaatta sıva yaparken başıma gelen ilginç bir anıyı, sizlerin çok seveceği bir seks hikayesi olarak anlatacağım.

Aytenle sex hikayemiz, BÖLÜM 1 ( İLK TANIŞMA )

Beylikdüzü’nde bir inşaat firması apartman yapıyor ben de bir süredir burada çalışıyorum. İşler hızlı ilerlesin diye üçüncü kata beton atılırken, ikinci katın duvarları örülüyor. Bu zaman zarfında ise birinci katın sıva işlerini yapıyoruz. Sürekli olarak bu şekilde ilerleyerek inşaatı hızlı bir şekilde bitirmeye çalışıyoruz. Bir kaç hafta yine inşaatta çalışırken, karşı binanın balkonunda temizlik yapan bir kadına gözüm ilişti. Kadın üzerinde açık yakalı, ince askılı atlet gibi bir badi altında mini bir şortla balkon yıkıyor, cam siliyor, kendi kendine bir şeyler yapıyor. Ama kadın her eğildiğinde göğüsleri atletini parçalayıp dışarıya çıkacak gibi duruyordu. Veya her arkasını döndüğünde, minicik şortundan bir tek amıyla, göt deliğini göremediğim kalıyordu. İşi gücü bıraktım kadını izliyordum. Yarağım keser sapı gibi dimdik olmuştu. Bir süre sonra öğle yemeği molası verildi. Diğer işçi arkadaşlarla oturduk yemek yerken, karşıda bir kadın var yarı çıplak temizlik yapıyor aklım gitti dedim. İnşaat işçisi arkadaşlar da o kadın her gün öyle çıkıp temizlik yapıyor. O çıkınca biz de işi bırakıp amcığı seyrediyoruz. Aziz bu gidişle bu inşaat bitmez amına koyayım dediler. Ben de ben bu kadını sikmeden ölürsem gözüm açık gider amına koyacağım onun bakın görürsünüz dedim. Bir kaç gün kadını sürekli izledim. Her gün aynı saatte balkona yarı çıplak çıkıp ya temizlik yapıyor ya da öylece çıkıp sağa sola bakıyor ama hemen hemen her gün gözümüzü gönlümüzü şenlendiriyordu. Ne yapıp yapıp bu kadınla tanışıp amını dizine indireceğim diye düşünüyordum.

Yine bir gün, öğle molasındayız kadın ellerinde bir sürü poşet marketten geliyordu. Kendi kendime oğlum Aziz fırsat bu fırsat şimdi tanışamazsan başka zaman hiç tanışamazsın diyerek, koştum kadının yanına izin verirsen yardım edeyim dedim. Kadın çok iyi olur valla ellerim koptu dedi. Elindeki poşetlerin birazını aldım. düştüm kadının peşine hem gidiyoruz hem konuşuyoruz. Kadının evine geldik poşetlerini verdim. Bu erotik hikayenin orjinalini ve binlerce iyi seks hikayesini rakamla on dört cm nokta net yazarak seks hikayesi sitemizde okuyabilirsiniz. Kadın defalarca teşekkür etti. İsmi Ayten imiş bu arada ismini öğrenmiş oldum. Neyse aradan bir kaç saat geçti, Ayten yine balkona çıktı. Ayten’in kalçalarını görünce benim yarak yine kazık gibi oldu. Ayten durumdan haberdar değil tabi ki, ama bu sefer ben Ayten’i izlerken farketti. Balkondan bana gülümseyip el salladı ben de Ayten’e gülümseyip el salladım. O gün öylece bom boş geçti. Ertesi gün Ayten balkondan bana seslendi. “Aziz bi bakar mısın?” diye bağırıyordu. Bakmaz olur muyum? Anam! Hem yüzüne bakarım hem götüne çakarım, dedim ama içimden tabi ki…

Hemen dışarı çıkıp buyrun Ayten Hanım dedim. “Kanepenin altını temizleyeceğim de, yukarı gelip kenara çekmeme yardım eder misin?” dedi. Tabi, tabi diyerek koşar adımlarla gidip ikinci kata çıktım. Ayten kapıyı açtı. Üzeri yine neredeyse yarı çıplaktı. Bu sikilmelik, muhteşem manzarayı ilk defa bu kadar yakından görüyordum. İçeri girdim. Birlikte kanepeyi çektik. Ayten, “Beş on dakika bekler misin? Hemen altını temizleyeyim, tekrar yerine yerleştirelim” dedi. Kafamla evet işareti yaparken, yerine yerleştirmek istediğim başka şeylerin olduğunu düşünüp sadece yutkundum. Ayten bana mutfaktan bir bardak çay ile bir tabağın içinde biraz poğaça, börek bir şeyler getirdi. Sen bunları atıştırırken ben de şurayı temizleyeyim hemen dedi. Eline bir yanına bir kova deterjanlı su alıp, başladı yeri silip süpürmeye. Ama manzara on numaraydı. Ayten’in yus yuvarlak götü gözümün önünde bir o yana bir bu yana kıvrılıyordu. Ordan burdan sohbet ediyorduk. Ama beni gözüm götündeydi. Biraz sonra, Ayten işini bitirip yerden kalktı. Şöyle bir bana baktı keser sapı gibi olmuş yarağımı farketti. Farkedince yüzünde biraz tatlı biraz şeytani bir gülümse oluştu. Ama çaktırmamaya çalıştı. Oğlum Aziz dedim kendi kendime! Bu karı kesin sana verecek!

Neyse kanepeyi yerine yerleştirdik. Ben gideyim artık dedim. İki dakika daha dur yahu! bir çay daha iç. Hem bak daha böreğini bitirmemişsin deyince, oturdum kanepeye yayıldım iyice. İnşaatmış, sıvaymış, işmiş, usta başıymış sikimde değildi. Ayten iki bardak çayla geliverdi. Yanıma oturdu, birlikte sohbet etmeye başladık. Nasıl böreğimi beğendin mi? Kendim yaptım deyince, harika olmuş valla uzun zamandır da ev yapımı börek yemiyordum, canımda çekmişti dedim. Ayten’de afiyet olsun, uzun zamandır yemediğin yada canının çektiği başka bir şey var mı? diye sordu. Ben de aslında muhallebi de var dedim. Ondan kolay ne var, yaparım ben sana, akşam iş çıkışı uğra al dedi. Ben yok ya zahmet etme falan dediysem de, ısrar etti, kabul ettim. Evden çıkıp inşaata geri döndüm. Usta başı karıyı siktin mi ne yaptın la kaç saattir diye gülmeye başladı. Ben de yok abi daha değil ama sikeceğim ben bu karıyı başka yolu yok dedim. Diğer işçi arkadaşlar hasssiktir lan o karı sana vermez, anca seni amele gibi çalıştırır diyerek kahkahalar attılar. Devamı gelecek

 

Aytenle İnşaatta sex hikayemiz: BÖLÜM 2 ( EVİNDE BULUŞTUK )       –    BÖLÜM 3 ( İNŞAATTA GRUP SEX PARTİSİ )

Aytenle İnşaatta Bölüm 1 İlk Tanışma başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2017 seks hikayeleri kategorisinde, amele, Ayten, beylikdüzü, beylikdüzü sex, inşaat işçisi, inşaatta sex, inşaatta sikiş, inşaatta sikiştik, istanbul beylikdüzü, mardin, usta başı, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2017 seks hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir