Sex Hikayeleri
Baldızın Amı Karımınkinden Tatlıymış

Selam sevgili ensest sex hikayeleri okurları, her insanın yaşamadığı fakat şu kardeşinizin başına gelen en güzel olaylardan birisi diyebilirim her dakikası ile sizi topyekün boşaltmaya uygun bir porno hikayesi, baldızla başımdan geçenleri yazacağım izlere malum ona döşemek benim en harika işim.

Benim bir de dul baldızım var. Hani baldızım diye söylemiyorum, fakat 1.70 boylarında, balık etli, kafam kadar iri göğüslere sahip, çok güzel bir kadındır. Eşimla evlendiğimden beri kendisine resmen hastayım, beni deli ediyor. Fakat bir türlü kendisine açılamıyordum. Evliliğimiz süresince baldızıma karşı sadece yanlışlıkla ve istemeden olmuş benzer biçimde dokunuşlardan, sürtünmelerden öteye gidemedim. Baldız zaman zaman ayrımına varıyordu fakat aldırış etmiyordu.

Daha da ileriye gidemiyordum, açıkçası beni terslemesinden ve eşime söylemesinden korkuyordum. Evliliğimizin ikinci senesinde eşim gebe kaldı. Doğum yaklaşmaya başlamıştı, bizi de bir telaş almıştı. Benim annem babam istanbulda kalıyorlardı, şu demek oluyor ki uzaktı. üstelik hepsi işinde gücünde. Eşimın ailesi ise ispartada oturuyordu, onları biraz daha yakın gördüğümüz için onlara söyledik, doğum esnasında benim kayınvalideye burada olması için ricada bulunduk, onlar da seve seve kabul ettiler. En sevindiğim yanıysa baldızım da geliyordu. Baldızımı görmeyeli aylar olmuştu, eve geldiğimde kapıyı baldız açınca sevincimden havaya uçacaktım.

Baldız genel anlamda çok içten davranırdı bana. Beni görür görmez, “hoşgeldin enişte!” deyip boynuma sarıldı. Kaçırırmıyım fırsatı, ben de sarıldım derhal beline! Vücutlarımız birleşmişti, birazcık daha sarılsam kati boşalırdım yani. Sonra içeriye salona kaynanamla eşimın yanına geçtik… söyleşi falan ederken zaman zaman baldızla göz göze geliyorduk. Galiba halen anlamamıştı, kendisine uzun uzun sarılmamı ve dudaklarına yakın öpücük kondurmamı. Sohbetti, çaydı, kahveydi derken vakit epey geç olmuştu. Zaten eşim hamile olduğu için çok halsiz ve bitkindi, uyumak için iyi geceler dileyip odalarımıza geçtik. Ben baldızı kafamdan atamıyordum, ne yapsamda siksem diye düşünüp duruyordum. Mutlaka, rezil olma pahasına da olsa, baldızın o göğüslerinin tadına mutlaka bakmam lazımdı. Bu düşüncelerle uyumuşum…

Sabah olunca erkenden uyandım, çünkü eşimı hastaneye yatıracaktık. Yüzümü yıkamak için lavaboya gittim, baktım tuvalet meşguldü. Bekledim birazcık, tuvaletten baldız çıktı. Saçları falan çok dağılmıştı, uyku sersemi yalpalayarak yürüyordu. Geceliğiyle lavaboda yüzünü yıkamaya başladı. Ben de wcye girmek için yürüdüm, alan çok dardı ve baldızın kalçasına sürtünmeden geçmemin imkanı yoktu. Zaten hiç kaçırmazdım bu tür fırsatları… “baldız geçebilirmiyim?” dedim. “geç enişte! Geçmeyip dibine mı edeceksin?” dedi ve güldü. Ben de geçerken elimi baldızın beline attım ve kalçasına resmen yaslandım, “harbiden geçmemi istiyormusun baldız?” dedim. “geç enişte geç, kendi malın benzer biçimde kullan, tuvaleti!” dedi. Ben de, “doğal kullanırım, benim tuvaletim değil mi?” dedim. Ayrıca gerisinde durmaya ve sürtünmeye devam ettim.

Baldız döndü ve “enişte ne yapıyorsun?” dedi. Ama bunu söylerken gözlerimin içine öyle bir baktı ki, ‘sik beni enişte!’ der şeklinde. “ne yapıyor şeklinde görünüyorum baldız? Geçmeye çalışıyorum, geçemiyorum!” dedim. Baldız da kalçasını biraz daha bana bastırarak, “buradan da geçemezsen yuh sana enişte!” dedi. Baldızımın bu davranışı beni cesaretlendirmişti. Senelerın verdiği o özlemle elimi muhteşem göğüslerine attım ve “geçmek için burdan tutmam gerekiyor galiba!” deyip avuçladım göğüslerini. O sırada koridorun lambası yandı ve bırakmak zorunda kaldım. Gelen kaynanamdı. Baldız yüzünü yıkamaya devam etti, ben de wcye girdim. Anlamıştım artık, sevgili baldızım da beni istiyordu. Tuvalette baldızın o muhteşem göğüslerini hayalleyerek bir posta 31 çekip boşaldım, çıktım sonra. Baktım kaynanam kahvaltıyı hazırlamış. Kahvaltı yaparken oldukça neşeliydim, çünkü oğlum dünyaya gelmek üzereydi. Baldız bana bakıp, “enişte ne güzel, oğlun olacak, çok seviniyorsun inanırım!” dedi. Ben de, “eee adam erkeğin erkek oğlu olur!” dedim, gülüştük. Sonrasında hazırlandık, hastane yoluna koyulduk… taksi çağırmıştım. Bindik taksiye. Kaynanam öne oturdu. Eşimı arkaya bindirdim.

Tam öteki yandan binmeye hazırlanmıştım ki, baldız, “enişte ablamın yanına otur, ona moral ver, ben kenarda otururum!” dedi. Kör bir göz istedi, tanrı verdi iki göz! Geçtim eşimın yanına oturdum, baldız da benim yanıma oturdu. Ohh ne ala, bir yanımda eşim, öteki tarafımda baldız. Yol bir fazlaca uzundu, eşyazım mevzuşuyordum, moral veriyordum, bununla birlikte bacağımı baldızın bacağına resmen yapıştırmıştım. Ben bastırdıkça baldız daha fazla bastırıyordu. Elimi baldızın bacağına koydum, ayrıca eşimla sohbet ediyordum. Sırtım baldıza dönük, fakat elim bacağındaydı… bir ara döndüm baldıza baktım, baldız da gülümseyerek bana bakıyordu. Içimden, ‘bu iş tamam, bastır arif!’ dedim, başladım baldızın bacağını okşamaya. Yavaş yavaş amına doğru ilerliyordum ve hiçbir tepki yoktu, bacaklarını aralaması haricinde.

Külotunun üzerinden amını okşamaya başladım, yeniden tepki vermeyince artık elimi külotun içine soktum. Resmen baldızın amını parmaklıyordum ve ayrıca da eşimla konuşmaya devam ediyordum. Iki arada bir derede kaldım kısaca. En sonunda baldız bacaklarını sıkmaya başladı, anlamış oldum ki boşalıyordu artık. Azca sonra parmaklarım vıcık vıcık ıslanmıştı. Sonra çektim elimi, baldıza baktım, yüzü kıpkırmızı olmuştu, ama halen gülümseyerek bakıyordu… hastaneye geldik, eşimın yatışını yapmış oldum. Sadece bir refakatçi kabul ediliyormuş. Kaynanam eşimın yanında kaldı. “hepimiz baldızla dışarıda dolaşır, arada sırada yanınıza gelir gideriz.” dedik ve ayrıldık. Odadan çıkar çıkmaz baldız bana kızarak, “enişte sen ne yaptığını sanıyorsun yaa!!” dedi. Ben de, “ne yaptım ki baldız?” dedim. Gülerek, “otomobilde mahvettin beni!” dedi. “sen de beni o kadar kendine hasta etmeseydin baldız, gülü seven dikenine katlanacak!” dedim. “enişte inanki mahvettin beni, bu yaşıma kadar hiç bu şekilde heyecanlı boşalmamıştım, çok güzeldi!” dedi.

“sen dur, daha alasını yaşatacağım sana!” dedim. Etrafa baktım, hastanenin arka bahçesi ıssız bir yerdi, azca ileride de depoya benzeyen, eski baraka benzer biçimde bir yer vardı. Baldızın koluna girdim oraya doğru yürüdük. “baldız bak, şu barakada tarihi eserler varmış!” dedim. Baldız şaşırarak, “hastanede tarihi eserin ne işi var enişte?” dedi, güldü. “gel göstereyim!” dedim. Barakaya girdik. Derhal tişörtünün üzerinden göğsüne ağzımı yapıştırdım. “ne yapıyorsun enişte??” dedi. “acıktım baldız, emzir beni!” dedim. “yapma enişte, bir gelen falan olur, evde deneyelim, daha rahat ederiz!” dedi. “olmaz baldız, kaç yıldır seni arzuluyorum, hayal ediyorum, seni düşünerek ablanı sikiyorum, acı bana lütfen, seni sikmek isterim!” dedim, belinden tutup vücudunu vücuduma, dudaklarımı dudaklarına yapıştırdım, öpüşmeye başladık… öpüşürken baldız kendini tamamen teslim etmişti bana. Eteğini kaldırıp külodunu dizlerine kadar indirdim ve dudaklarımı amına yapıştırdım. Am dudaklarını tek tek emiyor, parmaklarımla ayırıp, dilimi içine sokuyordum.

Baldız bağırmamak için elini ısırıyordu. Yaladım yaladım, baldızımın ekşimsi am suları ağzıma akmaya başladı. Resmen amını ağzımda yoğuruyordum. Dayanamadı titremeye ve boşalmaya başladı. “enişte mahvettin beni, dayanamıyorum sok artık yarağını, sookkkkkk!” diye yalvarmaya başladı. “o denli çabuk etme baldız!” dedim, açtım göğüslerini, başladım o muhteşem kahverengi uçları yalamaya. Baldız çıldırıyordu, “yaaaaa hadiiii enişte, hadi sok sikini, sikini sok, soooookkkk şu yarağını içime!” diye inliyordu. Ben de aslına bakarsanız zor tutuyordum kendimi. Hemen yatırdım baldızı kasaların üzerine, ayırdım bacaklarını ve var gücümle bastım amına. Var ya ‘şloppp!’ diye birden girdi sikim köküne kadar. Baldız deli oluyordu, “bastır aşkım, bastır!” diye kıvranıyordu. Var gücümle amına basıyor, sonuna kadar girip çıkıyordum… baldız tekrar titremeye sarsılmaya başladı. Ben de gelmek üzereydim. Son bir hamleyle, aynı anda boşalmaya başladık, fakat iyi mi boşalma. Baldız öyle bir boşalıyordu ki, bitmeyecek sandım. Belime doladığı bacaklarıyla neredeyse belimi kıracaktı. En sonucunda emelime ulaşmış, baldızı sikmiştim. Hemen toparlanıp hastaneye geri döndük. Eşimın sancıları başlamıştı. Doktorlar bizi çıkarıp eşimı yoğun bakıma aldılar. Nur topu benzer biçimde bir oğlum oldu. Kayınvalidemle baldızım 1 ay kadar kaldılar. Eşimın hastanede yattığı sürece genelde kayınvalidem refakatçı kaldı. Biz de evde baldızla sabahlara kadar yarağışip, gündüzleri eşimı ziyarete hastaneye gidiyorduk.

Baldızın Amı Karımınkinden Tatlıymış başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2018 Sex Hikayeleri kategorisinde, baldız sikiş hikayesi, baldız sikme, baldız sikme hikayesi, baldızın amı tatlıymış, baldızın tatlı amı, enişte beni sik, enişte beni siker misin, ensest hikaye, nolur beni sik, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2018 Sex Hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir