Sex Hikayeleri
Kasapla sikiştiğimi Bakkal Öğrenmiş

İyi sex hikayesi severler yeniden merhaba. Benim adım Yeşim, sizlere daha önce 14cm sex hikaye sitesinde, kasap Hayrettin’in bana nasıl sahip olduğuna dair bir zorla tecavüz sex hikayesi anlatmıştım. (Bknz: Yarm kg pastırma getirdi zorla tecavüz etti)

Bugün sizlere bu zorla tecavüz hikayesi yaşandıktan sonra başıma gelecekleri anlatacağım. Kasap hayrettin ile bir süre ilişkimiz devam etti. Sürekli olarak evin ihtiyacını karşılaması, karşılığında hafata da iki, üç gün sevişiyorduk. Kasap Hayrettin bir gün esnaf çay ocağında, beni nasıl siktiğini, ne kadar güzel bir vücudum olduğunu, çok güzel sakso çektiğimi falan filan anlatmış durmuş. Övüne övüne…

Bakkal Yusuf’da bunu fırsat bilmiş. Bir gece kapıma dayandı. Ellerinde poşetler ile zili çaldı. Açtım baktım ki bizim bakkal Yusuf gelmiş. Hayırdır gecenin bu saatinde dedim. Yalnız kadınsın bir ihtiyacın vardır diye düşündüm, bir şeyler getirdim dedi. Benim hiç bir şeye ihtiyacım yok diye kapıyı yüzüne kapatmaya çalıştım ama ayağını kapının arasına dayadı. Herkese şapur şupur da bize Ya Rabbi şükür mü? Ha orospu ben de memleketindeki ananı babanı arayıp, kasap Hayrettinle sikiştiğini anlatmazsam deyince, birden irkildim. Sen nerden biliyorsun kasap Hayrettin’i dedim. O amına koyduğumun bunağı bulmuş senin gibi taze amı övüne övüne nasıl sikiştiğinizi anlatıyor herkese dedi. Vay orospu çocuğu dedim. Yusuf’da o orospu çocuğunun bu yaştan sonra zaten siki kalkmaz sana ne zevk verecek diyerek eve daldı. Yusuf gençten yakışıklı sayılabilecek, evli çoluk çocuklu bir adamdı. İçeri girince salona geçtik. Kasap Hayrettin’in çenesini nasıl kapatacağımızdan bahsetmeye başladık. Yusuf benim kapatmam olacaksın. Bundan sonra her ihtiyacını ben karşılacağım ama benden başkasıyla sikişmeyeceksin dedi. Kabul ettim. Yusuf ile odaya geçtik. Üstümüzü çıkarıp yatağa geçtik. Yusuf başını bacaklarımın arasına sokup amımı, götümü bir güzel yaladı. Öyle güzel yalıyor, dil darbeleri atıyordu ki gözlerimi kapatıp anın keyfini yaşamaya başladım. Daha sonra karnımı bacaklarımı öpüp okşayıp, üstüme çıktı. Bir süre yarağını amıma sürtüp durdu. Çok keyfe gelmiştim. Yusuf içime girince uzun süredir almadığım büyük zevkleri yeniden yaşamamı sağladı. Öyle ustaca sikiyordu ki bilseydim Yusuf’a vermek için bu kadar naz yapmazdım. Daha sonra Yusuf tam boşalacağı sırada sikini amımdan çıkarıp, göbeğimin üstüne boşaldı.

Ben komidinin üstünden bir peçete alıp karnımı, gebeğimi silip temizledikten sonra banyoya doğru yürüdüm. Yusuf daha dur nereye dedi. Kolumdan tuttuğu gibi bana diz çöktürdü. Sikini ağzıma dayadı. Hayrettin çok güzel yarak yalıyor dedi senin için yalamaya başla bakalım dedim. Ben de başladım Yusuf’un sikini yalamaya ama öyle böyle değil. Şimdiye kadar hiç kimsenin sikini böyle yaladığımı hatırlamıyorum. Çünkü daha önce sikilirken hiç bu kadar zevk almamıştım. Yusuf’un sikini yalaya yalaya iyice kaldırdıktan sonra yatağa doğru dönüp, domaldım. Yusuf yarağını popomun arasından kaydırıp yeniden amımın içine soktu. Yusuf arkadan yelledikçe taşakları amımın kritorisine çarpıyordu. Öyle büyük zevkler alıyordum ki… Oooh aşkım sen kocamdan da kasap hayrettinden de daha iyi sikiyorsun erkeğim diyerek inlemeye başladım. Yusuf da ben inledikçe daha hızlı sikmeye başladı. Çok güzel bir sikişin ardından, yarağını amımdan çıkarıp belimin üstüne boşaldı. Sonra temizlendik. Ben duşa girdim. ben duştayken Yusuf eve çok geç kaldım ben çıkıyorum diyerek gitti. Çıktığım da gitmişti. Ama Yusuf artık hafta bir iki kez eve, gelip beni yatağa atıyor. Deliler gibi sevişiyoruz.

Sevgilerle Yeşim.

Kasapla sikiştiğimi Bakkal Öğrenmiş başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2017 seks hikayeleri kategorisinde, amıma dayadı, amımı yaladı, bakkala sikişiyorum, çok güzel sakso, çok güzel yaladı, sex hikaye, sikini ağzıma dayadı, sikini amıma sürttü, zorla tecavüz, zorla tecavüz hikayesi, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2017 seks hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

“ Kasapla sikiştiğimi Bakkal Öğrenmiş ” hikayesine 8 seks yorumları yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir