Sex Hikayeleri
Üst Kattaki Üniversiteli Gence Siktirdim

Bugün sizlere anlatacağım olay gerçek yaşanmış bir sex hikayesidir ve gizlilik açısından isim kullanmak istemiyorum. Ben 40 yaşında olgun bir bayanım kocam ile ayrıldığımızda onun bütün mal varlığını aldım. Avukatım bu arada, bana şiddet uyguluyordu ilk başlarda göz yumdum fakat iş farklı boyutları alınca artık dayanamadım ve bu işe bir son vermek amacıyla onu dava ettim. Hem boşandık bununla birlikte 15 ten fazla ev sahibi oldum. Mal varlığı ona da aileden kalmıştı bundan dolayı zengindi diyebilirim. Bende artık bu kadar varlıktan sonra emekli olmaya karar vermiştim kendimin de evlenmeden önce birkaç varlığım vardı. Zaten çocuğum yoktu bu yüzden bütün varlığımı satıp ev almıştım çok farklı yerlerde birkaç tane daha ev almıştım. Sonunda hayatım süresince bana kafi gelecek varlığa haiz olmuştum. Ben ise çok nezih bir yerde oturuyordum. üst kattaki evler daha yeni yapılmıştı onları da alacaktım. Tamamen bittikten sonrada onlar ile farklı yerlerde ki evlerimi takas ettim. çok nezih ve lüks bir yerdi. Kiralamak istediğimde ise genel anlamda öğrenciler geliyordu ama hiç birini gözüm kesmiyordu almak için en sonucunda bir tane öğrenci geldi ve nerede ise ona aşık olmuştum diyebilirim. Spor yaptığı her halinden belliydi, yüzü ve vücudu harikaydı, giydiği giysiler ise onu tamamlıyordu. Benim evime talipti eve davet edip onun ile söyleşi etmek istedim. Biraz daha tanıdıktan sonrasında 25 yaşlarında olduğunu daha önce istanbul da çok iyi bir üniversitede bir bölüm tamamlamış olduğini şimdi ise yeniden okumak istediğinden falan bahsediyordu. Onu evime aldım çünkü iyi birine benziyordu taşınmasını söyledim fakat eve fazla eşya gelmedi oldukca ve azdı.

Devamlı onun yanına gidiyordum, artık aramız çok daha iyi olmuştu. Ben ise bu kadar koşuşturmadan sonrasında çok yorulmuştum dinlemek istediğim vakit aklıma hep o genç geliyordu. Bigün çok azdığımda evde mastürbasyon yapıyordum, onun ile birlikte olmayı hayal ettim. Tam o sırada kapı çaldı üstüme pek bir şey almadan karşısında çıktım beni gördüğümde şok olmuştu eve davet ettim üzerimde ancak iç çamaşırlarım vardı. Vücudum öyle sarkık falan da değildir taş benzer biçimde biriyim. Kıl falan da yoktur kendime bakarım, görseniz 30 yaşlarında bile demezsiniz, karşısında öyle oturdum bacak bacak üstüne oturup yan durdum ve amımı karşısına dikmiş ona karşı duruyordu. Sohbet etmek için gelmişti ev sıcak diye ben bu şekildeyim canım takılma sen bana falan dedim fakat gözlerini memelerimden alamıyordu. Sikinin ise dikleştiğini ayrım etmiştim. Benim ile beraber olmak istediği her halinden belliydi ama cesaret edemiyordu sanırım ona biraz cesaret vermek istedim masanın üstünde telefonum vardı önüne geçtim domalarak aldım kabak şeklinde göbütün ile karşısındaydım birden kucağına oturdum burada kesmek zorundayım şuanda devamını yazacağım.

Üst Kattaki Üniversiteli Gence Siktirdim başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış 2018 Sex Hikayeleri kategorisinde, ev sahibini sikiyorum, kiracıma siktirdim, kiracıma verdim, kiracıma veriyorum, öğrenciye siktirdim, üniversiteli öğrenciye siktirdim, üst kattaki öğrenciye siktirdim, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni 2018 Sex Hikayeleri sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir