Sex Hikayeleri
Üvey Babam Beni Önce Sikti Şimdi Satıyor

Sex hikayeleri okurken ne hissediyorsunuz bilmiyorum. ancak bugün ben kendime ait bir sex hikayesi yazarken aslında bir nevi sex itirafları yapmış olduğumun farkındayım. Kısaca konuya değinmem gerekirse, üvey babam beni önce sikti, şimdi ise arkadaşlarına para karşılığı satıyor. Yani sizlerin keyif alarak okuduğu bu sex hikayeleri her zaman çok güzel sonuçlanmıyor. Bazen de benim ki gibi facia denebilecek şekilde sonuçlanıyor. Şimdi sizlere facia dediğime bakmayın. Zamanla sikişmeye o kadar alıştım ki, bir gün bile sikişmeden geçirmeye dayanamıyorum. hepinizin sex hikayesi okumak için sabırsızlandığınızı biliyorum. O sebeple sizleri fazla üzmeden konulu sex hikayeleri arasında yerini alabilecek bir erotik sex hikayesi paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık iki veya en çok üç yıl önceydi. Babam öldükten sonra uzun süre yanlız yaşayan annem iş yerinden bir adamla tanışıp kaynaşmaya başlamış. Adamın karısı beş sene evvel öldüğünden iki çıplak bir hamama yakışır mantığıyla evlenmeye karar vermişler. Annem evlenince birlikte, annemin yeni kocasının; yani üvey babamın evine taşındık. Annem ben ve üvey babam birlikte yaşamaya başladık. Üvey babam çok sevecen, bana karşı oldukça iyi davranan, hoş görülü, sempatik bir adamdı. Doğal olarak kısa zamanda üvey babama güvenmeye ve onunla birlikte vakit geçirmeye alıştım. Çok espiri yapan, şakacı, eğlence dolu bir adamdı. Hatta bazen öylesine eğlenyorduk ki, birlikte güreşiyorduk bile…

Bir kaç ay böyle gır gır şamata giden eğlence dolu bir hayatım oldu. Bir gün annemin fabrikada gece mesaisine kalması gerekmişti. Üvey babam ile evde yanlız kalmıştık. O güne kadar bir kaç kez daha baş başa kalmıştık. Hep sohbet dolu eğlenceli zamanlardı. Üvey babam akşam eve geldi. Yemeği çoktan hazırlamış olduğumdan sofrayı donattım. Birlikte akşam yemeği yedik. Daha sonra üvey babam canının çok sıkkın olduğunu söyleyerek, dolaptan rakıyı getir biraz meyve, beyaz peynir, meze işte anladın sen dedi. Güzelce bir meze tabağı hazırladım. Dolaptan rakıyı getirdim. Üvey babam içmeye başladı. Ben de öyle onu izliyordum. Televizyon açıktı ama kimse TV izlemiyordu. Derken, üvey babam sende içmek ister misin dedi. Ben nasıl olur daha önce hiç içmedim ki ben dedim. Olsun iç bi kaç kadeh hem bana eşlik etmiş olursun dedi. İçkinin tadını merak ediyordum hemen gidip kendime de bir kadeh alıp geldim. Üvey babam içkilerimizi doldurdu. Önce bardakları tokuşturduk sonra içmeye başladık. Tabi salak ben çay içer gibi diktim tepeye, Allah’ım o ne iğrenç bir koku, o ne biçim tat. Neredeyse kusacaktım ama belli etmedim tabii..

Bir kaç bardak daha içtikten sonra artık ben de rakının tadına alışmaya başlamıştım. Ama başım dönmeye sebepsiz gülmeye başladım. Üvey babam da şakalaşmaya başlayınca, kahkahalar atar bir hale gelmiştik. Bir süre sonra üvey babam kalkıp bana bir el ense çekti. Ben zaten oturduğum yerde zor duruyordum. Hemen daldım. güreşmeye başladık. Derken kendimi yerde buldum. Üvey babam üstümde ben altında gülüşüyorduk. Birden üvey babam beni öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilememiş bir vaziyette, üvey babamı üzerimden itmeye çalışıyordum. Ama gücüm yetmiyordu. Dudaklarımdan, boynuma, gerdanıma inen öpücükleri ise bana büyük bir keyif verir olmuştu. Boynumdan aşağıya doğru inerken üzerimdeki, tişörtü yırtıp göğüzlerimi emmeye başladı. Bir yandan hoşuma gidiyor, bir yandan üvey babamı üstümden kaldırmaya çalışıyordum ama bir türlü karşı koyamıyordum. Gücüm de yetmiyordu. Üvey babam eliyle amcığımı okşarken, iki arada bir derede pantolunun kemerini çözmüş, külodumu yana kaydırıp, yarağını amıma soktuğunda, içimin yırtıldığını hissettiğim. Bu acı tarif edilemezdi. Hem çok zevk verici hem de çok acıtıcı bir giriş olmuştu. Üvey babam nefes nefese üstümde gidip gelirken, kedi kovalamaktan yorulmuş bir köpek gibi nefes nefese karmış, hırlıyordu. Bir süre sonra amımda ki acının hafiflediğini, içimdeki yarağın küçüldüğünü hissettim. Üvey babam içime boşaldı ve üzerimde kala kaldı. Bir süre ikimiz de öylece yatıp durduk. Daha sonra kalktığımda, amımdan akan kanların külodumu da elbisemi de batırdığını görünce hemen banyoya koştum. Bir taraftan aplıyor bir taraftan duşta amımı götümü yıkamaya çalışıyordum. Bakire bir kız olmaktan çıkmış, bekaretimi yitirmiştim. Üvey babam kızlığımı bozdu şimdi ne yapacağım diye sızlanıp duruyordum.

 

Salona gittiğimde üvey babamın öylece uyuyup kaldığını gördüm. Odama çekilip saatlerce ağladım. Annemin bu durumdan haberi yoktu. Üvey babam beni sikti diye nasıl söylenirdi ki? Söylemedim… Ertesi gün annem işten geldiğinde her şey normalmiş gibi davranmaya devam ettik. O hafta boyunca annem sürekli olarak gececi olarak çalıştı. Üvey babam bir gün bile aksatmadan her gece içime boşaldı. Artık ben de üvey babam ile sikişmeye alıştım. Ama bir gün akşam eve bir arkadaşını getirdi. Bana sofrayı donat diyerek, içki meze falan hazırlattı. İkisi de içtikten sonra, arkadaşı babamın yanında, götüme, kalçalarıma, bacaklarıma ellemeye başladı. Babam da nasıl ama söylediğim gibi değil mi afet afet diyerek beni övüyordu. Ağladım sızlandım ama nafileydi. Üvey babamın gözleri önünde beni salondaki halının üstüne yatırıp tecavüz etti. Üvey babam bir yandan rakısını içiyor bir yandan da keyifle arkadaşının beni sikmesini izliyordu. Arkadaşı beni siktikten sonra, masadaki peçeteyle yarağını sildi. Üstünü başını giyip, babama iki yüz lira verip gitti. O an anladım ki, üvey babam beni satıyordu. O günden bu güne iki yıldan fazla zaman geçti ama durum değişmedi. Annem ne zaman evde olmasa, üvey babam amımı yırta yırta sikiyor. Bazen gezmeye gidelim gel diyerek beni evden çıkarıp bir yere götürüyor. Orada beni başka erkeklere satıyor. Ne yapmalıyım bilmiyorum, sizlere anlatarak içimi döküyorum.

Üvey Babam Beni Önce Sikti Şimdi Satıyor başlığıyla aes220.com hikaye sitesine yollanmış amcık sikme kategorisinde, amıma yarağını soktu, amımı yırta yırta, annemin yeni kocası, bekaretimi yitirmiştim, çok acıdı, çok zevk verici, eliyle amcığımı okşarken, gece mesaisi, güreşirken sikti, halının üstüne yatırıp, iki yüz lira, kızlığımı bozdu, kızlımı bozdu, külodumu kaydırıp sikti, ne yapacağımı bilmiyorum, rakı içirip sikti, şakalaşırken sikti, tecavüz etti, üvey baba, üvey babam, üvey babam beni satıyor, üvey babam kızlığımı bozdu, üvey babam sikti, zorla sikti, konulu seks hikayesini okuyorsunuz! Yoksa siz, sadece yeni amcık sikme sex hikayesi okumayı mı tercih edersiniz.

“ Üvey Babam Beni Önce Sikti Şimdi Satıyor ” hikayesine 2 seks yorumları yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir